چاپ
بازدید: 1568
چگونه پرینتر HP خود را تعمیر کنید هنگامی که روشن نمی شود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اچگونه پرینتر HP خود را تعمیر کنید هنگامی که روشن نمی شود.

 

اگر شما دکمه ی روشن/خاموش پرینتر را فشار دادید و پرینتر شما روشن نشد شما می توانید با عوامل زیر مشکل را برطرف کنید

 

دستگاه را ریست کنید و سیم پرینتر را به یک پریز سالم متصل کنید.سیم اصلی را از پرینتر بکشید.

قسمت انتهایی سیم را نیز از منبع برق جدا کنید.

اگر پرینتر شما دارای یک منبع برق اضافی مانند اداپتور نیز می باشد سیم ان را نیز جدا کنید.۳۰ ثانیه منتظر بمانید و دوباره سیم را به اداپتور متصل کنید.

انتهای دیگر سیم را به پرینتر متصل کنید و انتهای دیگر ان را به پریز برق متصل کنید.سه راهی یا محافظ شاید برای پرینتر شما از لحاظ قدرت برق مناسب نباشد.دکمه ی خاموش/روشن دستگاه را فشار دهید.اگر پرینتر روشن نشد،ولتاژ و نسبیت اداپتور را چک کنید.

پرینتر شما به مقدار معینی از برق نیاز دارد تا به درستی عمل کند.برای جلوگیری از مشکلات این چنینی از کابل و منبع قدرتی که همراه با پرینتر بودند استفاده کنید.در پرینتر هایی که از یک اداپتور یا منبع قدرت اضافی استفاده می کنند مقدار ولتاژ اداپتور باید با مقدار ولتاژ پرینتر یکی باشد.اطلاعات ولتاژ را از پشت اداپتور با اطلاعاتی که پشت پرینتر شما حک شده اند چک کنید.رنگ سر سیم اصلی را با ورودی قرار داده شده ب روی پرینتر مطابقت دهید.اگر یکرنگ نبوده و مطابقت نداشتند اداپتور و سیم درست را برای پرینتر خود پیدا کنید.سیم را به پرینتر وصل کنید.دکمه خاموش/روشن را فشار دهید.

اگر پرینتر روشن نشد به قدم بعدی بروید.

 

اگر اداپتور یا منبع قدرت شما قادر به کار کردن نیست شاید به یک جایگزین در فروشگاه ایراکام نیاز دارید.به سایت iracom .irبروید و شماره ی سریال روی منبع قدرت خود را انجا تایپ کنید.اگر جایگزینی موجود نبود به قدم بعدی بروید.

 

اگر این مشکل ادامه دار پرینتر خود را تعمیر کنید و با پشتیبانی ایراکام با شماره 84240-21 تماس بگیرید.