آیا شارژ کارتریج کار درستی است؟؟؟

آیا شارژ کارتریج کار درستی است؟؟؟مبحث خرید یا شارژ کارتریج اغلب در ذهن مصرف کنندگان و فروشندگان پرینتر مطرح و مورد پرسش قرار می گیرد.

از دیدگاه استاندارد و تعریف شرکت های سازنده پرینتر، شارژ کارتریج امری غیر عادی و غیر استاندارد می باشد و تمامی شرکت های گارانتی کننده این امر را در لیست موارد ابطال کننده گارانتی خود قرار داده اند.

شاید تنها دلیلی که شارژ را مقبول و موجه می سازد صرفه اقتصادی آن است!!! اما آیا به راستی شارژ کارتریج کار درستی است؟؟؟

بطور کلی جنس تونر (TONER) مورد استفاده جهت شارژ به مراتب درکیفیت پایین تری نسبت به تونر اورجینال می باشد. این امر باعث افت کیفیت چاپ، پس زدن تونر وکثیف شدن فضای داخلی دستگاه و منجر به آسیب ها و ضررهای غیرقابل کنترل و بازگشت و تحمیل هزینه های تعمیر می باشد.

ضمنا درمورد دستگاه های جوهر افشان شارژ کارتریج علاوه بر مشکلات فوق موجب خرابی و گرفتگی هد و تاثیر ریزگرد های جوهر برروی اینکدر(Incoder) می شود که در اکثر موارد هزینه های سنگینی نسبت به قیمت اولیه دستگاه را بر مصرف کننده تحمیل و به نوعی صرفه اقتصادی مذکور را زیر سوال می برد.

شرکت پارس ایراکام ارائه دهنده گارانتی و خدمات در زمینه انواع ماشینهای اداری پاسخگویی نیازهای شما می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فنی با ایراکام تماس حاصل فرمایید.