دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان برپا خواهد شد

‏۱۳۹۷/۰۲/۰۹


دوست و همکار عزیز...
ضمن عرض درود و احترام،
بار دیگر بهانه ای برای توفیق دیدار شما نصیب مان گشته و خرسند از آنیم که نهایت لذت را در این با هم بودن به ارمغان می آوریم.
یک سال از آخرین دیدار ما در باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه شهید بهشتی گذشت. دیداری که آشنایی، همبستگی، انسجام و وحدت بیشتر میان اعضاء صنف را در محیطی آکنده از نشاط و هیجان رقم زد.
به منظور تکرار این تجربه شیرین و به فراخور ظهور دوباره ماه رحمت الهی، دومین دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان همزمان با آغاز ماه نورانی صیام برپا خواهد گردید.

جهت شرکت در این رویداد ورزشی، ضمن مطالعه ی آیین نامه اجرایی، فرم ها و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را از فایل پیوست دانلود نموده و آن ها را حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 97/2/17 به محل شرکت پارس ایراکام به نشانی: خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، پلاک 140 ساختمان ایراکام، تحویل دهید.
شایان ذکر است این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. لذا خواهشمند است تکمیل مدارک خود را به روزهای آخر موکول نفرمایید.

برای پیگیری جدول زمانبندی و اخبار مسابقات، عضویت در کانال تلگرام itunioncup@ الزامی ست. در صورت فیلتر شدن این رسانه، کانال ارتباطی جدید از طریق دو سایتِ مرجعِ برگزار کننده یعنی www.iracom.ir (شرکت ایراکام) و www.itunion.ir (اتحادیه فناوران رایانه تهران) معرفی خواهد شد.

برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه با شماره 84240، داخلی 248 تماس حاصل نمایید.

امید است با ثبت نام به موقع و شرکت در این رقابت سالانه، بر غنای رفاقت جاودانه مان بیافزاییم.


فایلهای پیوست:

فرم ثبت نام
آیین نامه