اچ پی نامه؛ تنها خبرنامه اختصاصی معرفی محصولات اچ پی

‏۱۳۹۳/۱۲/۲۳


بسمه تعالی

حدود 20 سال پیش بود که بازار اچ پی در ایران شروع به رشد جدی کرد و طولی نکشید که سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داد. این اتفاق یک اتفاق جهانی بود و سرفصل تغییر سیاست های اچ پی. لزوم چاپ اچ پی نامه در ایران از همین تغییر سیاست ها ایجاد شد و این به دلیل رویکرد کمپانی اچ پی مبنی بر تنوع محصولات بود.
با توجه به تزریق محصولات متنوع این کمپانی به بازار، من جمله بازار ایران، کم کم خلاء یک مرجع اطلاعاتی منسجم و حاوی مشخصات کامل محصولات احساس می شد. از این رو در سال 1387 شرکت ماشین های اداری جهان گستر تهران به عنوان پیش کسوت و به احترام مصرف کنندگان این برند، شماره اول اچ پی نامه را در اختیار بازار قرار داد.
این جنرال کاتالوگ بصورت دوره ای و با توجه به تنوع تولید محصولات اچ پی به چاپ می رسد. اچ پی نامه 7 نیز به عنوان آخرین شماره این جنرال کاتالوگ در آذر ماه 93 و همزمان با الکامپ بیستم تهران به چاپ رسید. این شماره دارای 64 صفحه تمام رنگی گلاسه با جلد متالایز و حاوی اطلاعات 200 دستگاه روز اچ پی اعم از پرینتر، اسکنر، پلاتر و نوت بوک میباشد.
امروزه در بسیاری از فروشگاه های ماشین های اداری و نوت بوک، اچ پی نامه به عنوان تنها مرجع اطلاعاتی مکتوب محصولات اچ پی مورد استفاده قرار میگیرد.
متقاضیان دریافت اچ پی نامه میتوانند آخرین شماره این جنرال کاتالوگ را از طریق سایت www.iracom.ir دریافت کنند.
زمان تحویل کاتالوگ یک هفته تا 10 روز پس از ثبت نام و از طریق پست خواهد بود و در صورت عدم دریافت تا موعد مقرر از طریق شماره تلفن 8456-021 داخلی 135 قابل پیگیری خواهد بود. ضمناً متقاضیانی که نیاز فوری به دریافت کاتالوگ دارند میتوانند با مراجعه حضوری به شرکت ماشین های اداری جهان گستر و یا ارسال پیک آخرین شماره آن را دریافت کنند.