دریافت کاتالوگ محصولات

ارائه اطلاعات جامع از ماشین های اداری عرضه شده به زبان فارسی یکی از وجوه تمایز ایراکام است. ما تنها منبع کامل اطلاعاتی محصولات HP و EPSON به زبان فارسی هستیم چرا که معتقدیم هرآنچه را که عرضه می کنیم دانش آن را نیز می بایست انتقال دهیم.

گروه ماشین های اداری جهان گستر که مسئولیت پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولاتHP و EPSON را عهده دارمی باشد، با توجه به عرضه محصولات متنوع این کمپانی به بازارایران، لزوم وجود یک مرجع اطلاعاتی منسجم و حاوی مشخصات کامل محصولات را جزیی لاینفک از روند پشتیبانی دانسته و از سال1374مبادرت به تکثیر و توزیع کاتالوگ کلیه محصولات HP در قالب یک کتابچه جامع نمود و از سال 1387 نیز نخستین اچ پی نامه را که مرجعی کامل از مشخصات محصولات HP بود در جهت انتخاب آسان تر و صحیح تر مصرف کنندگان روانه بازار نمود. همچنین از سال1390 به تکثیر و توزیع کاتالوگ اپسون نموده. این کاتالوگ ها تا به امروز نیز بصورت دوره ای و با توجه به تنوع تولید محصولات این برند های خوش آوازه جهانی، به چاپ می رسند. اچ پی نامه 7 و کاتالوگ اپسون 4 به عنوان آخرین شماره این کاتالوگ ها در آذر ماه 93 و همزمان با الکامپ بیستم تهران به چاپ رسید.

استقبال صورت گرفته از جانب شما مارا بر آن داشت تا روند اطلاع رسانی خود را هرچه بیشتر و بهتر تداوم بخشیم.پس اچ پی نامه 8 و کاتالوگ اپسون 5 با جدیدترین محصولات و نوآوری های این کمپانی های بزرگ را آماده کردیم تا شما را با انواع چاپگرهای تک کاره و چندکاره لیزری سیاه و سفید و رنگی ، چاپگرهای تک کاره و چندکاره جوهرافشان، اسکنر و پلاترهای لارج فرمت با جزییات کامل آشنا کنیم.

حالا اگر مشتاقید تازه های دنیای IT را بشناسید تردید نکنید. در سایت ثبت نام کنید تا کاتالوگ های کامل را برای شما هرچه سریعتر ارسال کنیم

برای ثبت نام در سایت کلیک فرمایید