گارانتی ایراکام

شرکت پارس ایراکام مفتخر است، در راستای اجرای هر چه بهتر ضوابط گارانتی، طبق قوانین سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و شرایط بین المللی و استاندارد در خدمت عموم مشتریان باشد. لذا کلیه دستگاه های گارانتی شده با برند ایراکام شامل یکسال گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد. همچنین شرکت پارس ایراکام این امکان را به شما می دهد که با ثبت نام از طریق وبسایت و یا مرکز تماس ایراکام از 3 ماه گارانتی بیشتر بهرمند گردید.

شرایط مطرح شده در خصوص موارد گارانتی، تنها شامل دستگاه های دارای لیبل و کارت گارانتی ایراکام می باشد. لازم به ذکر است، پایه و اساس شرایط گارانتی ایراکام منطبق بر ضوابط خدمات پس از فروش شرکت های تولید کننده دستگاه می باشد.

شرکت ایراکام در بیشتر مراکز استان دارای نمایندگی تعمیرات می باشد، در صورت عدم نمایندگی هزینه ارسال دستگاه به دفتر مرکزی به عهده شرکت ایراکام می باشد. خدمات گارانتی تنها توسط مراکز مجاز معرفی شده ارائه می گردد لذا در زمان بروز هرگونه مشکل، دستگاه معیوب را به یکی از نمایندگی های ایراکام ارجاع دهید. در مورد حمل و نقل دستگاه به شرکت می بایست حتما از کارتن مخصوص آن استفاده نمایید و در صورت عدم وجود کارتن، با شرکت تماس گرفته تا نسبت به جا به جابی آن اقدام نماید. توجه داشته باشید هزینه حمل و نقل دستگاه جداگانه دریافت خواهد شد. همچنین رفع اشکال از کامپیوتر، شبکه، سیستم عامل، نرم افزارهای جانبی و نصب درایور به عهده شرکت نمی باشد.

شرایط خارج از گارانتی ایراکام:

توصیه های ایراکام: