021-84240
0912-4967363 (تماس سریع)

شنبه - چهارشنبه: 18:00 - 9:00
پنج شنبه: 13:00 - 9:00شرح مختصری از ایراکام

خدمات پس از فروش چالش دیرپایی درایران است. تعهد به رضایت مشتریان انگیزه رویارویی شرکت پارس ایراکام با این چالشهاست. در همین راستا شرکتی کاملا مستقل در زمینه خدمات پس از فروش به نام پارس ایراکام تاسیس شد تا پشتیبانی محصولات اچ پی و اپسون را پس از 11 سال که در قالب گارانتی مای اچ اپی بود به صورتی کاملا مستقل با تکیه بر دانش و مهارت کارشناسان این شرکت برای رسیدن به افق خواسته های مشتریان انجام شود. ایراکام گارانتی تعمیرات و خدمات پس از فروش برترین برندهای حوزه IT از قبیل پلاتر های HP و EPSON و چاپگر و ماشین های اداری CANON ، HP ، EPSON ، TOSHIBA ، SHARP ، FUJITSU ، KODAK ، BROTHER ، SAMSUNG ، PANASONIC و چاپگرهای سوزنی EPSON را عهده دار می باشد. آموزش و مشاوره نیز همواره همگام با انواع خدمات ارائه شده است چراکه ما با احترام به وقت و هزینه شما و ایمان به نیروی شگفت انگیز اعتماد شما تلاش می کنیم تا شمارا قرص و محکم در دنیای تکنولوژی به پیش ببریم . این شرکت دارای گواهینامه ارائه خدمات از شرکت های تولید کننده، اتحادیه فناوران رایانه تهران و وزارت بازرگانی می باشد .

چارت سازمانی

مهارت های ایراکام

تعمیر پرینتر

100%

تعمیر پلاتر

100%

تعمیر نوب‌بوک - تبلت

100%

شارژ کارتریج

100%

تعمیر اسکنر

100%

تعمیر دستگاه کپی

100%

تعمیر انواع گوشی موبایل

100%

تهیه قطعات یدکی

100%

نام و نام خانوادگی: محمدرضا فرجی تهرانی

متولد: 1356

میزان تحصیلات: کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش سیالات ، کارشناسی ارشد مدیریت حرفه ای کسب و کار (MBA) گرایش استراتژی

سابقه حضور در صنف: از سال 1374

حوزه فعالیت و تخصص: واردات و توزیع ، فروش و خدمات پس از فروش

سوابق صنفی و اجتماعی: ریاست اتحادیه صنف فناوران رایانه از سال 98 ، کارشناس و عضو کمیسیون شکایات اتحادیه فناوران از سال 1394 ، عضو کارگروه خدمات پس از فروش اتحادیه ، عضو کارگروه گمرک و مالیات برگزار کننده و حامی مالی سه دوره مسابقات فوتسال صنفی جام رمضان برگزار کننده مسابقات بازی های ویدیویی صنفی برگزار کننده و حامی جشن پایان سال 1396 اتحادیه

مجوزها و گواهینامه ها

این ویدئو را تماشا کنید تا ببینید که ما چگونه کار می کنیم.

افتخار ما ، خدمت رسانی نزد شماست

همراهی از سال 1372

میزان رضایتمندی ثبت شده در سال 1397

859
عنوان متغیر داده
51
عنوان متغیر داده
165
عنوان متغیر داده
21
عنوان متغیر داده
85
عنوان متغیر داده

برخی از مشتریان حقوقی تحت قرارداد

نمایندگان خدمات ایراکام در سراسر کشور

شرکت ایراکام مفتخر بر آن است که با 60 نماینده خدمات در 32 استان ایران و 5 انبار قطعات مجهز در کلان شهر های اصلی خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه دهد .شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین مرکز خدمات ما در شهر یا استان خود مشکلات خود را برطرف نمایید .

لیست نمایندگان

فرصت شغلی در ایراکام

ایراکام با رویکرد توسعه و بهبود مستمر و راه اندازی سرویس‌های جدید جهت ارزش آفرینی برای مشتریان، در راستای تکمیل نیروی انسانی خود، همواره علاقمند به جذب نیروهای انسانی خلاق، با پشتکار و کارآمد می باشد. ایراکام برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در تخصصهای مربوطه دعوت به همکاری می نماید.

همکاری با ما

صندوق انتقادات و پیشنهادات

شرکت ایراکام آماده پذیرش هرگونه انتقادات و پیشنهادات سازنده شما کاربران گرامی می باشد. انتقادات، پیشنهادات و نظرات ارسالی از جانب کاربران٬ توسط مدیریت این شرکت بررسی شده و در اسرع وقت نسبت به تقویت نقاط مثبت و بهبود کیفیت خدمات شرکت ایراکام اقدام خواهد شد، بدین منظور از تمامی کاربران درخواست می شود٬ نظرات خود را ارسال نمایند.

ارسال پیام